VM.PL

VM.PL otrzymało statuetkę 2017 IT CORNER Achievement Award

/ 20.12.2017
Nagrody/wyróżnienia
Zespół VM.PL ma ostatnio powody do świętowania!

12 grudnia gościliśmy na kongresie ITCorner Summit 2017. Podczas wydarzenia, oprócz uczestnictwa w wielu inspirujących dyskusjach branżowych, zostaliśmy szczególnie uhonorowani. Wrocławski klaster nowych technologii IT Corner przyznał nam nagrodę Achievement Award za nadzwyczajne osiągnięcia na rynku IT w 2017 r.

Jesteśmy wzruszeni i bardzo wdzięczni, że nasze starania i ich satysfakcjonujące wyniki zostały dostrzeżone.

Cieszymy się z tego, gdzie obecnie jesteśmy oraz ze wszystkich sukcesów (tych małych i większych), które udaje nam się osiągnąć. Jednocześnie optymistycznie spoglądamy w przyszłość.

Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach, lecz kontynuować obrany kierunek działań oraz pracować z takim samym zaangażowaniem jak dotychczas.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym jest to możliwe.

Nasze usługi DevOps

Nasze usługi DevOps

Kompleksowo wspieramy naszych klientów w szerokim zakresie IT, a nasze usługi wzajemnie się dopełniają.

Możemy z Tobą pracować nad zwiększeniem efektywności pracy, poprawą jakości developmentu czy też zwiększeniem dostępności systemów, które wspólnie zrealizujemy.

Découvrez nos services

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!